CLA UP – jedno z najlepiej wyposażonych laboratoriów uczelnianych w Polsce

/Zgodnie z datą publikacji niniejszej informacji w tekście użyta została nazwa archiwalna – obecnie Laboratorium zmieniło nazwę na Centralne Laboratorium Agroekologiczne.

Dopisek dn. 2011.02.01, OIUP/

Czy wiedzą Państwo, że Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie ma jedno z najlepiej wyposażonych laboratoriów uczelnianych w Polsce?

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia nowej strony internetowej Centralnego Laboratorium Aparaturowego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie: www.cla.up.lublin.pl.

Zapraszamy także do obejrzenia naszego najnowszego spotu reklamowego, który znajduje się na kanale Youtube:

Mamy nadzieję, że zaproponowane przez nas rozwiązania ułatwią Państwu kontakt z naszym Laboratorium.

Nowością są m.in. informacje filmowe z CLA zamieszczone w dziale „Laboratorium” w zakładce „O nas”. Ponadto, niebawem Laboratorium będzie organizowało cykl „otwartych drzwi” poszczególnych pracowni, na które zapraszamy zainteresowane osoby po wcześniejszej rejestracji. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi przesyłane na adres .

Centralne Laboratorium Aparaturowe jest otwarte dla wszystkich naukowców Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Posiadamy instrumentarium umożliwiające publikowanie wyników w najwyżej indeksowanych czasopismach naukowych. Zachęcamy Państwa do zgłaszania projektów naukowych z planowaniem badań i pomiarów prowadzonych w Centralnym Laboratorium Aparaturowym.

Nasze Laboratorium zostało wyposażone dzięki projektowi „Wyposażenie Centralnego Laboratorium Aparaturowego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie”, działanie I.3 „Wspieranie innowacji” Program Operacyjny Rozwój Polski Wschodniej 2007–2013.”

Dr hab. Radosław Kowalski

Kierownik Centralnego Laboratorium Aparaturowego UP w Lublinie