Zdrowy przedszkolak – Dziennik Wschodni, Kurier Lubelski, TVP Lublin, Polskie Radio Lublin, Nowy Tydzień w Lublinie

Dnia 14 marca 2018 roku Centrum Kongresowe rozbrzmiało dzieciecym gwarem. Odbyła się bowiem kolejna V edycja Festiwalu Zdrowia Przedszkolaka. Jest to cykliczna impreza propagująca wśród najmłodszych zdrowy styl życia, której organizatorem jest Studenckie Koło Naukowe Dietetyków Wydziału Nauk o Żywności i Biotechnologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Jesteśmy pewni, że wiedza jaką zdobyli najmłodsi będzie procentowała w przyszłości, a określenie "Zdrowy jak rydz" nie bedzie tylko pustym sloganem.

Dziennik Wschodni: www.dziennikwschodni.pl/lublin/zdrowy-jak-przedszkolak-mali-artysci-na-festiwalowej-scenie-zdjecia,n,1000215124.html

Kurier Lubelski: www.kurierlubelski.pl/edukacja/a/festiwal-zdrowia-przedszkolaki-wiedza-jak-zyc-zdrowo-zdjecia,13007524

TVP Lublin, Panorama Lubelska : lublin.tvp.pl/36386672/festiwal-zdrowia-przedszkolaka

TVP Lublin, Poranek Między Wisłą a Bugiem: lublin.tvp.pl/36385212/14-marca-2018 (materiał od 28:50)