Doktorant Michał Schulz uczestnikiem programu TopMinds

Z ogromną przyjemnością informujemy, że doktorant Wydziału Biologii, Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki mgr Michał Schulz, został zakwalifikowany i znalazł się wśród uczestników programu TopMinds! Opiekunem naukowym jest dr hab. Aneta Strachecka.

W tegorocznej edycji bierze udział 40 osób, wyłonionych z pośród kilkuset zgłoszeń z całej Polski.

TopMinds to inicjatywa Stowarzyszenia Top 500 Innovators i Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta. W ramach Programu mentorzy  i eksperci – absolwenci Programu MNiSW Top 500 Innovators oraz Programu Fulbrighta – będą wspierać uczestników w podejmowaniu wyzwań i odnajdywaniu własnej ścieżki dla realizacji celów i zamierzeń, pomogą w rozwijaniu kompetencji interpersonalnych, a także wskażą sposoby na wzmocnienie poczucia wartości zawodowej i osobistej.

Program wspierany jest przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ambasadę USA w Warszawie oraz Collegium Wratislaviense.

Pierwsze spotkanie uczestników programu TopMinds odbyło się w ostatni weekend (2-4.03.2018) w Hotelu Cztery Żywioły Falenty, Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy‎ pod Warszawą.

Więcej na: www.topminds.pl

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!