Dr Tomasz Czernecki z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lubline współtwórcą nowych rozwiązań żywnieniowych

Dzięki wspólpracy dr Tomasza Czerneckiego z Wydziału Nauk o Żywności i Biotechnologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz firmy Bon appetit, powstał unikatowy w skali Polski projekt żywienia pracowników, który pozytywnie wpływa na wyniki biznesowe organizacji. W opracowanym projekcie pomysłodawcy sięgnęli po bioaktywne składniki żywności, które w odpowiednich zestawieniach wpływają na wzrost bioefektywności i zdrowie pracownika.

Premiera projektu miała miejsce dnia 22 lutego 2018 roku w Lubelskim Centrum Konferencyjnym, na konferencji pt. "Say Good Day to everybody!", gdzie został przedstawiony największym pracodawcom z Lubelszczyzny.

Konferencję Honorowym partonatem objął Marszałek Województwa Lubelskiego Sławomir Sosnowski oraz Wydział Nauk o Żywności i Biotechnologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

zapraszamy do fotorelacji z konferencji: