Lubelska Nagroda Naukowa im. Prof. Edmunda Prosta dla dr hab. Sławomira Juścińskiego

Miło nam poinformować, że dr hab. Sławomir Juściński z Wydziału Inżynierii Produkcji Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie został laureatem Lubelskiej Nagrody Naukowej im. Profesora Edmunda Prosta  za rok 2017 za książkę pt. „Logistyka transportu ładunków nienormatywnych.”

Nagroda została wręczona 4 stycznia 2018 r. w siedzibie LTN, w Pałacu Czartoryskich w Lublinie.

Lubelska Doroczna Nagroda Naukowa im. Prof. E. Prosta przyznawana jest za osiągnięcia w ciągi roku akademickiego, jedna dla wszystkich kierunków nauk reprezentowanych przez środowisko naukowe Lublina. Jej Kapitułę tworzą: Prezes Lubelskiego Towarzystwa Naukowego i Rektorzy pięciu Uczelni lubelskich.

Warto zauważyć, że w 17-letniej historii przyznawania nagrody (od 2000 r.) po raz pierwszy to prestiżowe wyróżnienie przypadło pracownikowi naukowemu naszego Uniwersytetu.

Serdecznie gratulujemy!

Relację z wydarzenie zamieściła TVP3 Lublin w Panoramie Lubelskiej: lublin.tvp.pl

oraz można odnaleźć w Dzienniku Wschodnim: relacja z uroczystości