Spotkanie opłatkowe Społeczności Akademickiej

14 grudnia 2017 r. odbyło się  tradycyjne Spotkanie Opłatkowe Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, będące okazją do złożenia świątecznych życzeń i wspólnej refleksji nad zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia.

Wzorem ubiegłych lat zorganizowano je w Domu Studenckim Manhattan w dzielnicy Felin, gdzie zebrali się studenci i pracownicy UP w Lublinie.

Uroczystość rozpoczęła się kolędami w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Jawor” UP w Lublinie oraz  Chóru Akademickiego.

W spotkaniu wziął udział Metropolita Lubelski Ks. Arcybiskup Stanisław Budzik, który złożył życzenia całej wspólnocie naszego Uniwersytetu i udzielił błogosławieństwa. Byli obecni również Duszpasterze Akademiccy, którym przewodniczył ksiądz dr Stanisław Sieczka, Rektor Kościoła pw. Świętego Ducha w Lublinie.
Najważniejszą częścią spotkania było wspólne dzielenie się opłatkiem i wzajemne składanie sobie życzeń.