Spotkanie Senatu z absolwentami

W piątkowe popołudnie 25 czerwca w ogrodach Dworku Ziemiańskiego na Felinie odbyło się doroczne spotkanie Senatu Uczelni z absolwentami i przyjaciółmi Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Spotkania te, organizowane przez Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, odbywają się od kilku lat i są już uczelnianą tradycją.

W tegorocznym spotkaniu wzięli udział członkowie Senatu z JM Rektorem UP, prof. dr hab. Marianem Wesołowskim. Obecni byli wszyscy prorektorzy, a także prezes Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. prof. dr hab. Grażyna Jeżewska-Witkowska. Byli wreszcie przedstawiciele zaprzyjaźnionych z Uczelnią firm, takich jak Spółdzielnia Mleczarska w Rykach, Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce, Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny. Był także Zespół Pieśni i Tańca „Jawor”. To właśnie przy dźwiękach muzyki biesiadnej w wykonaniu „Jawora” oraz przy daniach z grilla i piwie była okazja do prowadzenia rozmów towarzyskich, a także na temat teraźniejszości i przyszłości Uczelni.

Dla kilku osób spotkanie było okazją od wstąpienia w szeregi Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Kto natomiast chciałby to jeszcze zrobić, powinien skontaktować się z Krzysztofem Stankiewiczem w siedzibie Stowarzyszenia, w budynku Agro II, pokój 209, tel. 81-445-66-05.

[galeria]