Wręczenie Nagród w VIII Edycji Konkursu na najlepszą pracę dyplomową

Miło nam poinformować, że w dniu 24.11.2017 podczas Jubileuszowej X Gali Przedsiębiorczości, wręczone zostały nagrody w VIII edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową poświęconą tematyce rozwoju gospodarczego miasta.

 

Do konkursu zgłoszonych zostało 25 prac licencjackich, inżynierskich, magisterskich oraz doktoranckich. Przyznane zostały trzy równorzędne wyróżnienia w wysokości 2 tys. złotych oraz płatny staż.

Wśród nagrodzonych była pani Katarzyna Mirosław – studentka kierunku architektura krajobrazu na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, która otrzymała wyróżnienie za pracę magisterską „Idea zrównoważonego rozwoju w planowaniu zagospodarowania wąwozów Lublina na przykładzie projektu ścieżki rekreacyjnej na osiedlu Lipniak w dzielnicy Węglin Północny”, napisaną w Katedrze Botaniki pod kierunkiem dr inż. Beaty Żuraw. Pracę konsultowała dr inż. arch. Małgorzata Sosnowska z Katedry Roślin Ozdobnych, Dendrologii i Architektury Krajobrazu.
Laureatce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.