Prof. dr hab. Zdzisław Targoński nagrodzony przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Prestiżowe wyróżnienie dla Profesora dr hab. Zdzisława Targońskiego

11 grudnia 2017 roku najlepsi przedstawiciele świata akademickiego – naukowcy, dydaktycy i organizatorzy – nagrodzeni zostali jednym z najbardziej prestiżowych wyróżnień polskiej nauki, Nagrodą Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Uroczystość odbyła się w Starej Oranżerii w Łazienkach Królewskich. Łącznie nagrodzonych zostało 60 przedstawicieli świata akademickiego.

fot. Maciej Niedziółka

Nagrody te, to coroczne wyróżnienia przyznawane przez Ministra Nauki  za wybitne osiągniecia naukowe, indywidualne i zbiorowe osiągnięcia dydaktyczne oraz sukcesy organizacyjne dokonane w mijającym roku. Szczególną kategorią nagrody jest ta, przyznawana za całokształt dorobku naukowego. Nagrodę taką otrzymał Profesor Zdzisław Targoński z Wydziału Nauk o Żywności i Biotechnologii.

Serdecznie gratulujemy!

źródło: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego