Weź udział w programie akceleracyjnym Smart Foodies Accelerato i stwórz swój produkt

AmerPharma i Startup Academy zapraszają do wzięcia udziału w programie akceleracyjnym Smart Foodies Accelerator. Program kierowany jest dla osób/zespołów pomysłowych i kreatywnych o interdyscyplinarnych umiejętnościach, zdeterminowanych w dążeniu do realizacji założonych celów. Nabór do programu trwa do 20 listopada 2017r.

 

 

Masz pomysł na produkt, usługę, oprogramowanie, aplikację lub proces z obszaru żywienia, żywności funkcjonalnej, odżywek, wellbeing, fitness, sportu, healthcare, life science oraz agri-tech? Chcesz spróbować swoich sił i wprowadzić swój pomysł na rynek? Zgłoś się do Smart Foodies Accelerator.

 

Trzy najlepsze zespoły spośród zgłoszonych dostaną niepowtarzalną szansę na wzięcie udziału w programie akceleracyjnym. Podczas projektu uczestnicy wezmą udział w warsztatach poprowadzonych przez Startup Academy oraz dzięki ich pomocy stworzą swój model biznesowy.  AmerPharma oferuje swoje zasoby do pracy nad rozwiązaniem, dzięki którym uczestnicy stworzą prototyp i wprowadzą swój produkt na rynek w 21 krajach. W trakcie realizacji projektów uczestnicy będą mogli liczyć na wsparcie mentorskie ekspertów z obu firm.

 

Na koniec programu uczestnicy przedstawią swój projekt przed jury, a zwycięzca będzie mógł zaprezentować swoją innowację na targach sportowych FIBO 2018 w Kolonii oraz na największych na świecie targach żywności funkcjonalnej Vitafoods w Genewie. Firma AmerPharma zaproponuje zwycięzcy również dalszą współpracę w formie stworzenia nowej spółki lub odkupienia projektu.

 

Program został objęty patronatem honorowym JM Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, prof. dr hab. Zygmunta Litwińczuka.

 

Już teraz poznaj więcej szczegółów [ TUTAJ ]  i wyślij swój formularz zgłoszeniowy.