Bezpłatne szkolenie „HORYZONT 2020 w Twoim komputerze – elektroniczne źródła informacji oraz bazy danych dla wnioskodawców i beneficjentów programu”

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE w Lublinie zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne szkolenie pt.: „HORYZONT 2020 w Twoim komputerze – elektroniczne źródła informacji oraz bazy danych dla wnioskodawców i beneficjentów programu”.

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom praktycznej wiedzy dotyczącej znajdowania ważnych informacji, które są niezbędne by móc efektywnie uczestniczyć w programie H2020 np.:
• formalnych reguł uczestnictwa w programie,
• aktualnych konkursów,
• ofert współpracy,
• ofert stypendialnych,
• dostępu do baz publikacji naukowych,
• weryfikacji aktualnego stanu wiedzy,
• zrealizowanych wcześniej projektów i ich rezultatów,
• dostępu do infrastruktur badawczych.

Szkolenie odbędzie się 23 października 2017 r. (poniedziałek), w auli Instytutu Agrofizyki PAN w Lublinie (budynek A), ul. Doświadczalna 4, w godzinach 11:00 – 13:00.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu muszą wypełnić formularz zgłoszniowy online, znajdujący się na stronie RPK Lublin –>

Zgłoszenia są przyjmowane do 20 października 2017 r.

Wszelkich informacji związanych ze spotkaniem udzielają:
• p. Sylwia Nowak, e-mail: , tel.: 81 744 50 61 w.118
• p. Michał Marszałowicz, e-mail: , tel.: 81 744 50 61 w.118.