Bezpłatne szkolenie pt.: „Zostań ekspertem Komisji Europejskiej – to nic trudnego!” – 6 lica 2017 r.

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE w Lublinie zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne szkolenie pt.: „Zostań ekspertem Komisji Europejskiej – to nic trudnego!”.

Szkolenie odbędzie się 6 lipca 2017 r. (czwartek), w sali 212 (II p.) w bud. „B” Instytutu Agrofizyki im. B. Dobrzańskiego Polskiej Akademii Nauk w Lublinie, ul. Doświadczalna 4, w godzinach 10:00 – 11:30.
 
Celem szkolenia będzie
przybliżenie pracy eksperta oceniającego wnioski. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak zgłosić swoją kandydaturę korzystając z profilu w Participant Portal. Zaprezentowane będą kryteria wyboru ekspertów oraz przebieg procesu oceny wniosków.

Biorąc udział w konkursach ogłaszanych przez Komisję Europejską, każdy wnioskodawca przystępuje do niezwykle zaciętej rywalizacji. Spośród nierzadko kilkuset nadesłanych pomysłów ma być wybranych zaledwie kilka a czasem tylko jeden, taki który będzie najlepszy nie tylko pod względem naukowym ale też zostanie najlepiej zaprezentowany przez autora we wniosku. Jak zwiększyć swoje szanse na końcowy sukces? Dobrze byłoby wiedzieć jak powinien wyglądać „mistrzowski” wniosek oraz jakich błędów uniknąć konstruując własną propozycję. Takie możliwości mają eksperci oceniający wnioski w konkursach Komisji Europejskiej.
 
Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o zarejestrowanie się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego "Wypełnij formularz on-line" – http://www.rpklublin.pl/1210,6-lipca-2017-r.  Zgłoszenia przyjmowane są do 5 lipca br.
 
Udział w szkoleniu jest bezpłatny, jednak ze względu na charakter spotkania liczba miejsc jest ograniczona (maksymalnie 25 oob). Decyduje kolejność zgłoszeń.
 
Wszelkich informacji związanych ze spotkaniem udzielają:
•    p. Sylwia Nowak, e-mail: , tel.: 81 744 50 61 w.118
•    p. Michał Marszałowicz, e-mail: , tel.: 81 744 50 61 w.118