Dzień Przedsiębiorczości w Gimnazjum nr 1 w Łęcznej

16 maja 2017 roku w Gimnazjum nr 1 w Łęcznej odbył się Dzień Przedsiębiorczości, w którym wzięli udział pracownicy Katedry Zarządzania i Marketingu Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

 

 

 

Spotkanie to nawiązywało do dwuletniego projekty unijnego Erasmus+ „Młodzi Przedsiębiorczy Europejczycy” realizowanego przez szkołę. Podczas spotkania zostały wręczone nagrody w konkursie na najlepszą planszową lub komputerową grę biznesową. Ponadto dr Elżbieta Kołodziej oraz dr Grzegorz Wesołowski z Katedry Zarządzania i Marketingu UP w Lublinie wygłosili wykład „Jak plastiki wyparły kamyki, czyli krótka historia pieniądza”. Następnie uczniowie wzięli udział z warsztatach. Pierwsze z nich dotyczyły technik autoprezentacji „Nigdy nie ma się drugiej okazji, żeby zrobić pierwsze wrażenie”, które prowadziła dr Anna Goliszek. Natomiast dr inż. Sebastian Białoskurski poprowadził warsztaty z zakresu zagadnień marketingowych „Marka, czyli … nazwa, kolor, kształt w wyróżnianiu produktu”.

 

 

Podczas spotkania uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem, chętnie udzielali się podczas zajęć warsztatowych wykazując dojrzałość i kreatywność. Współpraca pomiędzy Uniwersytetem Przyrodniczym w Lublinie a Gimnazjum nr 1 w Łęcznej będzie miała charakter długofalowy.

 

 

/źródło: www.gim1.leczna.pl/