Spotkanie z uczniami Zespołu Szkół w Rudzie-Hucie

8 czerwca 2017 roku pracownicy Katedry Zarządzania i Marketingu Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie na zaproszenie Dyrekcji Zespołu Szkół w Rudzie-Hucie spotkali się z jej uczniami.

 

 

   Grupa 25 uczniów wzięła udział w zajęciach teoretycznych oraz warsztatowych na temat zagadnień ekonomicznych. W pierwszej części spotkania realizowanej przez dr inż. Sebastiana Białoskurskiego, uczestnicy zapoznali się z teorią dotyczącą zagadnień marketingowych oraz wzięli udział w warsztatach nt. "Marka, czyli… nazwa, kolor, kształt w wyróżnianiu produktów”.

 

 

Następnie dr inż. Grzegorz Wesołowski wygłosił wykład "Jak plastiki wyparły kamyki, czyli krótka historia pieniądza" oraz przeprowadził warsztaty, w trakcie których uczniowie mogli wykazać się wcześniej zdobytą wiedzą i kreatywnością dotyczącą tworzenia kart płatniczych.

 

 

Spotkanie zakończyło się rozstrzygnięciem konkursu na najlepszy projekt marki oraz wzór karty płatniczej, w którym były oceniane prace wykonane w trakcie warsztatów przez uczniów Zespołu Szkół w Rudzie-Hucie. Zwycięzcom wręczono nagrody.