Finał I edycji konkursu wokalnego Sound of Lublin

30 maja 2017 r. w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, odbędzie się Finał I edycji konkursu wokalnego Sound of Lublin. Głównym organizatorem wydarzenia jest Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie wspierana przez samorządy studenckie Politechniki Lubelskiej, Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie, Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz studentów UMCS.

 

W wydarzeniu weźmie udział 15 finalistów. Dziesięć osób wytypowanych  w drodze eliminacji, które odbyły się 23 maja 2017 r. w klubie Silence, natomiast pozostała piątka zostanie wskazana jako reprezentanci przez lubelskie uczelnie.
Należy zaznaczyć, że wydarzenie ma charakter Charytatywny, a biletem wstępu są SŁODYCZE, które będą zbierane przed wejściem do auli Centrum Kongresowego. Zgromadzone słodkości z okazji Dnia Dziecka zostaną przekazane dyrekcji domu dziecka im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Lublinie.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy odwiedzić stronę internetową https://sol.evenea.pl/, zapisać się i pobrać darmowy bilet wstępu.