Nasz Uniwersytet na siódmym miejscu pod względem uczelni najlepiej angażujących fanów na Facebooku

Miło nam poinformować, że w rankingu uczelni publicznych Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie znalazł się na 7 miejscu w Polsce pod względem liczby zaangażowanych fanów w serwisie Facebook.

Ranking uczelni przeprowadził toruński portal informacyjny spodkopca.pl, który wziął pod uwagę 59 polskich uczelni publicznych prowadzących oficjalne profile w serwisie Facebook. Wśród analizowanych danych brano pod uwagę liczbę fanów, poziom ich zaangażowania oraz liczbę „zameldowań” pod wirtualnym adresem Uczelni poprzez lokalizację – na dzień 9 kwietnia 2017 r., godz. 21:00.

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie znalazł się na:
– 7 miejscu pod względem uczelni najlepiej angażujących fanów (dane za tydzień: 2-8 kwietnia)

– 22 miejsce pod względem liczby „zameldowań”  (6 181 zameldowań)

– 32 miejscu pod względem polubieni (11 279 fanów)

(dane na podstawie: link )

Zachęcamy wszystkich do dołączenia do oficjalnego profilu UP w Lublinie!   www.facebook.com/up.lublin