Open Stage – konkurs dla artystycznie utalentowanych studentów

 

 

Do 21 kwietnia mogą zgłaszać się wszyscy utalentowani artystycznie studenci, chętni by zaprezentować się, w dziewiątej edycji konkursu „Open Stage”. W tym roku pula nagród wynosi 5000 złotych.

 

Uczestniczyć w konkursie mogą studenci wszystkich uczelni wyższych z województwa lubelskiego – państwowych i prywatnych, bez względu na kierunek i rok studiów. Nie ma też ograniczeń gdy chodzi o formę prezentacji – zaproszeni są tańczący, śpiewający, akrobaci

 i mimowie. Scena jest naprawdę otwarta na różne talenty – trzeba tylko umieć je ciekawie zaprezentować. „Open Stage” to największy lubelski konkurs dla artystycznie utalentowanych studentów. Stwarza szansę zaprezentowania swoich umiejętności na profesjonalnej scenie, jak również zdobycia nagrody finansowej. Konkurs odbywa się w dwóch etapach. W eliminacjach wstępnych wyłaniane jest grono finalistów, którzy wystąpią 6 maja w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur podczas gali finałowej konkursu. Do uczestnictwa w konkursie można zgłaszać się do 21 kwietnia, wypełniając formularz dostępny na stronie sztukmistrze.pl/openstage Organizatorami wydarzenia są: Fundacja Sztukmistrze, Uczelniany Samorząd Studentów Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II oraz Centrum Spotkania Kultur.

 

Więcej informacji pod adresem sztukmistrze.pl/openstage oraz na profilu https://www.facebook.com/openstageKUL

 
Kontakt dla mediów
Joanna Reczek-Szwed

Adres e-mail

Telefon 515 141 798