Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie otwiera żłobek

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie jest uczelnią podejmującą inicjatywy wspierające rozwiązania pro rodzinne. Rodzicielstwo nie musi być przeszkodą w zdobywaniu wiedzy czy prowadzeniu badań naukowych. Przykładem takich działań jest otwarcie żłobka dla dzieci pracowników, doktorantów i studentów Uczelni na terenie miasteczka akademickiego przy ul. Bema 1. W tym celu Uczelnia podpisała umowę o współpracy z Żłobkiem Uniwersyteckim maluch.net, który otrzymał dofinansowanie w ministerialnym programie "Maluch Plus 2017”.

Do żłobka będą przyjmowane dzieci od  5 miesiąca do 3 roku życia. Utworzonych zostanie 29 miejsc.

Rekrutacja do nowo utworzonego żłobka rozpocznie się od 3 kwietnia br. Nabór prowadzony będzie poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie:  www.maluch.net/.

Otwarcie żłobka planowane jest od 1 czerwca 2017 r.