Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie w zaprasza do złożenia oferty w ramach zapytania ofertowego z dnia 21.03.2024 r. w sprawie wyboru Wykonawcy świadczącego usługę przygotowania, zorganizowania i przeprowadzenia akredytowanych szkoleń i egzaminów Agile PM Foundation w języku polskim w ramach realizacji Strategii Rozwoju Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie (UPL) na potrzeby przygotowania do udziału w konkursie „Inicjatywa doskonałości – uczelnia badawcza”.

Szkolenia i egzaminy Agile PM Foundation odbędą się w 2 turach, przy czym liczba osób biorących udział w szkoleniu i egzaminie w ramach danej tury (grupy szkoleniowej) wyniesie 12 osób.
Liczba uczestników: 24 (2 grupy po 12 osób) – pracownicy badawczy, badawczo-dydaktyczni Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Do pobrania: