Oferta pracy AgroWe

Stanowisko: Specjalista ds. innowacji i dotacji PROW

To idealna praca dla Studenta, który interesuje się rolnictwem, innowacjami i dotacjami!

Poszukujemy Studentów nastawionych na rozwój i chęć zwiększenia swojej wiedzy w zakresie

innowacji i dotacji PROW.

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie w procesie przygotowywania wniosków PROW
  • Współpraca z innymi pracownikami w zakresie innowacji – przygotowywanie opisów
  • Przygotowywanie uzasadnień zakupów i wszelkiej niezbędnej dokumentacji w ramach tworzonych wniosków PROW
  • Tworzenie nowych pomysłów na wnioski, kontakt z nowymi osobami i pozyskiwanie wiedzy
  • Kontakt i współpraca z firmami zewnętrznymi w ramach projektów PROW

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie (status Studenta) – studia rolnicze, zootechniczne, administracyjno –ekonomiczne i wszelkie kierunki związane ze środowiskiem
  • Otwarta głowa – dajemy luźne wytyczne i oczekujemy pomysłów na rozwiązanie problemów. Działamy w innowacjach – tutaj ty wyznaczasz limity
  • Komunikatywność – łączymy świat rolnictwa ze światem nauki
  • Samoorganizacja – nie kontrolujemy Cię dokładnie, a jedynie wyznaczamy cele. Ważne, abyś sam potrafił kontrolować swoją elastyczność i czas pracy
  • Doświadczenie w branży agro (dodatkowo)
  • Zainteresowanie badaniami, dotacjami, wnioskami PROW (dodatkowo)

Co oferujemy:

  • Pracę zdalną, elastyczne godziny pracy (sam decydujesz, ile pracujesz)
  • Solidne wynagrodzenie
  • Możliwość uzyskania dotacji dla własnego gospodarstwa w ramach prowadzonych projektów – to może być znacznie więcej niż myślisz!
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy oraz możliwość pozyskania bardzo dużej ilości wiedzy i doświadczenia – w praktyce możemy nauczyć Cię wielu rzeczy
  • Pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole

Kim jesteśmy?

Zajmujemy się dotacjami unijnymi, nowymi technologiami, marketingiem czy profesjonalną analityką – wszystko w odniesieniu do branży agro. To, co nas wyróżnia to zorientowanie na rolnika, rolnictwo i innowacje – pracujemy zdalnie, a większość z nas posiada własne gospodarstwa, w których prowadzone są też projekty badawcze. Aktualnie prowadzimy i przygotowujemy projekty badawczo –rozwojowe o wartości kilkudziesięciu milionów złotych. Nasz kilkuosobowy zespół cechuje się dużym poczuciem humoru, zdrową atmosferą, zaangażowaniem, ciekawością oraz dużym zrozumieniem branży rolnej.

Zainteresowany/zainteresowana?

Wyślij CV z kilkoma zdaniami, dlaczego chciałbyś/chciałabyś u nas pracować na mail

, tel. 789-068-664

Napisz do nas, dlaczego to właśnie ty pasujesz/chciałbyś dołączyć do naszego zespołu.

Termin przesyłania CV: 31.10.2022 r.