Zaproszenie do udziału w X Międzyuczelnianym Sympozjum Biotechnologicznym “Symbioza”

Szanowni Państwo,

Jednym z najważniejszych działań, mających na celu na celu rozwój nauki, jest dawanie badaczom, niezależnie od etapu, na którym obecnie znajduje się ich kariera zawodowa, szansy na wymianę myśli oraz wskazówek dotyczących ich pracy. Jako Warszawskie Stowarzyszenie Biotechnologiczne “Symbioza” co roku postanawiamy dołożyć do tego swoją cegiełkę, organizując ogólnopolskie i międzynarodowe konferencje.

 

W tym roku mamy przyjemność zaprosić Państwa na jubileuszową, X edycję Międzyuczelnianego Sympozjum Biotechnologicznego “Symbioza” (Intercollegiate Biotechnology Symposium “Symbioza”). Wydarzenie (w języku angielskim) odbędzie się w dniach 12-14 maja 2023 na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego, z możliwością uczestnictwa zdalnego. Rejestracja trwa do 22 marca 2023.

Sympozjum skierowane jest do studentów i doktorantów związanych z Biotechnologią i pokrewnymi naukami przyrodniczymi. Tak jak podczas poprzednich edycji Sympozjum, uczestnicy będą mieli szansę przedstawić swoje badania podczas sesji ustnych oraz posterowych, a także wysłuchać wykładów naukowców i przedstawicieli przemysłu biotechnologicznego. Informacje o prelegentach, patronach i sponsorach Sympozjum są sukcesywnie umieszczane na mediach społecznościowych Sympozjum i Stowarzyszenia oraz na stronie internetowej Sympozjum.

 

Opłata konferencyjna wynosi 150 PLN/35 EUR i obejmuje pełne uczestnictwo we wszystkich wydarzeniach naukowych Sympozjum, dwa ciepłe posiłki (w sobotę i niedzielę), pakiet konferencyjny, certyfikat uczestnictwa, elektroniczną lub papierową wersję księgi abstraktów oraz wstęp na wydarzenia integracyjne.

 

Dodatkowo, by umożliwić większej liczbie osób dostęp do poruszanych na Sympozjum treści, umożliwiamy zdalny udział w wydarzeniu. Jest on możliwy tylko dla biernych uczestników. W takim przypadku opłata konferencyjna wynosi 50 PLN/12 EUR i obejmuje dostęp do transmisji na żywo ze wszystkich wydarzeń naukowych Sympozjum, elektroniczną wersję księgi abstraktów oraz certyfikat uczestnictwa online.

Formularz rejestracyjny: https://msb.symbioza.edu.pl/en/registration/

Strona internetowa konferencji: https://msb.symbioza.edu.pl/en/

​Facebook: https://www.facebook.com/msbsymbioza

Strona internetowa Warszawskiego Stowarzyszenia Biotechnologicznego ‘Symbioza’: https://symbioza.edu.pl/en/