Biuro Karier logotyp

ilustracja Biura Karier

Data:      24 październik 2023r. (wtorek)

Godzina: 8.00-11.00 oraz 11.00-14.00

Miejsce:  Centrum Kultury Fizycznej i Sportu Uniwersytetu Przyrodniczego w   Lublinie, ul. Głęboka 31,  Sala nr 308

Plan spotkania:

PANEL PIERWSZY:

8.00 – 8.15
przywitanie uczestników spotkania

8.15 -8.50
prezentacja przedstawiona przez Panią Izabelę Łoszak, specjalistkę ds. badań rozwoju oraz Pana Pawła Wermińskiego Specjalistę ds. HR, Firma AmerPharma Sp. z o.o.

8.50 – 9.20
prezentacja przedstawiona przez Panią Monikę Wasilonek, Koordynatorkę Rozwoju Programu i Panią Małgorzatę Węglińską, Specjalistkę ds. projektów, Fundacja Projektor

9.20 – 9.50
prezentacja przedstawiona przez Panią Beatę Furdel – Kierownik Referatu Wspierania Przedsiębiorczości Miejski Urząd Pracy w Lublinie

9.50 – 10.20
prezentacja przedstawiona przez Panią Paulinę Uzdowską-Mazur oraz Panią Beatę Łukasik, Fundacja Heros

10.20-10.50
prezentacja przedstawiona przez Panią Dorotę Marniak Camp Leaders Program Manager, Firma Camp Leaders Poland sp. z o.o.

10.50 – 11.00
dyskusja, sesja pytań i odpowiedzi

PANEL DRUGI:

11.00 – 11.15

przywitanie uczestników spotkania

11.15 – 11.50

11.50 – 12.30

prezentacja przedstawiona przez Panią Monikę Wasilonek, Koordynatorkę  Rozwoju Programu i Panią Małgorzatę Węglińską, Specjalistkę ds. projektów, Fundacja Projektor

12.30 – 13.00

13.00 – 13.30

prezentacja przedstawiona przez Panią Dorotę Marniak Camp Leaders   Program Manager, Firma Camp Leaders Poland sp. z o.o.

13.30 – 14.00

dyskusja, sesja pytań i odpowiedzi

Paneliści:

I . AmerPharma to firma, która specjalizuje się w produkcji żywności funkcjonalnej, odżywek dla sportowców i suplementów diety. Nasze produkty sprzedajemy w ponad 30 krajach. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy specjalizującej się w obszarze foodtech Humble Group AB. Rozwijanie nowych produktów jest naszą pasją, a zadowolenie klienta celem firmy. Zespół składa się z ludzi ambitnych, z wieloletnim doświadczeniem na stanowiskach menedżerskich w międzynarodowych korporacjach. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników prężnie się rozwijamy, a nasze wyniki zostały docenione w Konkursie o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Lublina w kategorii „Młode Firmy” i „Obecność na rynku globalnym”, w PARP
w konkursie na najlepsze inicjatywy pracownicze oraz w KIG „Top Pierwszoroczniak E-commerce”.

Regularnie pytamy naszych pracowników o poziom zadowolenia z pracy. Co najbardziej cenią w AmerPharmie?
Oto ich odpowiedzi:

– „dobra pensja, która zawsze jest na czas

– „atmosfera

– „możliwość rozwoju i awansu

II.Fundacja Projektor

PROJEKTOR jest programem Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanym przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości. Łączą aktywnych studentów, otwartych i zaangażowanych nauczycieli, ekspertów w dziedzinie innowacyjnej edukacji, aby docierać do najmniejszych zakątków Polski z autorskimi zajęciami rozwojowymi dla dzieci.

III. Fundacja Heros jest organizacją pozarządową, zajmującą się aktywizacją społeczno-zawodową osób  wykluczonych i dyskryminowanych na rynku pracy, w szczególności osób z niepełnosprawnościami. W ramach prowadzonych projektów współfinansowanych ze środków Państwowego Funduszy Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz Europejskiego Funduszu Społecznego oferuje szereg wszechstronnych form wsparcia, m.in:

• Doradztwo zawodowe
  • Kursy i szkolenia zawodowe
  • Pośrednictwo pracy
  • Staże zawodowe
  • Poradnictwo psychologiczne
  • Poradnictwo prawne

Dodatkowe wsparcie dla studentów ostatniego roku studiów wyższych lub podyplomowych bądź absolwentów, którzy ukończyli studia w przeciągu ostatnich 5 lat.

Na wystąpieniu przedstawiciele Fundacji opowiedzą o realizowanych projektach, o wsparciu które oferują w ramach tych projektów dla osób z niepełnosprawnościami oraz przedstawią aktualne oferty staży oraz pracy.

IV. Camp Leaders Poland sp. z o.o.

Pani Dorota Marniak Camp Leaders Program Manager, poprowadzi szkolenie: „Rozmowa rekrutacyjna po angielsku”.

Podczas wydarzenia zostaną omówione najczęstsze pytania zadawane przez rekruterów, przydatne zwroty oraz często popełniane błędy. Będziecie mogli posłuchać również o tym jak wyglądają amerykańskie campy i jak możecie wyjechać na wakacje do USA na program Work and Travel. Przedstawiciel Firmy Camp Leaders opowie o warunkach formalnych udziału w programie, procesie rejestracji i wypełniania aplikacji, procedurze wizowej, podróżowaniu po Stanach Zjednoczonych po ukończeniu kontraktu. Zostaną przedstawione główne założenia Programu Wymiany Kulturowej ze Stanami Zjednoczonymi, uczestnicy będą mogli zapoznać się z relacjami uczestników programu.

Serdecznie zapraszamy!

Panele z pracodawcami organizowane są cyklicznie przez Biuro Karier w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie”, zgodnie z wnioskiem nr POWR.03.05.00-00-Z232/17 w ramach: Osi Priorytetowej III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działania 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER)

Biuro Karier

20-612 Lublin, ul. Głęboka 31