Studencie/Studentko

Zapraszamy na Panele z Pracodawcami

Regularnie, klika razy w semestrze zapraszamy dla Ciebie przedstawicieli pracodawców, którzy przedstawią działalność swojej firmy oraz odpowiedzą na nurtujące Cię pytania.

Taka interakcja będzie dla Ciebie doskonałym sposobem na poznanie firm o różnej wielkości i różnych profilach działalności. Dowiesz się o specyfice pracy na określonych stanowiskach, wymaganiach stawianych kandydatom, procesie rekrutacji, możliwościach rozwoju osobistego oraz ścieżkach kariery.

Na spotkaniach uzyskasz informacje, których nie znajdziesz na stronach internetowych firmy czy też w jej broszurach informacyjnych. Pracodawców reprezentują osoby odpowiedzialne za HR, od których zależy rekrutacja pracowników. Możecie porozmawiać o ofertach praktyk zawodowych, staży lub pracy. Zatem nie zapomnij i weź na spotkanie swoje CV.

Wstęp wolny!

Najbliższe spotkanie:
data: 22 marca 2023 r.  (środa)
godzina: 9.45 – 12.45
miejsce:  Centrum Innowacyjno-Wdrożeniowe Nowych Technik i Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, ul. Głęboka 28,  Sala nr 257

9.45 – 9.55 przywitanie uczestników spotkania
10.00-10.40 prezentacja przygotowana przez Panią Monikę Rarak, Panią Katarzyna Krupę oraz Panią Małgorzatę Martyniuk-Wąsik. Firma Stokrotka Sp zo.o.
10.40-11.20 prezentacja przygotowana przez Panią Agnieszkę Nobis oraz Pana Łukasza Raczka. Firma Bury Sp. zo.o.
11.20-11.50 prezentacja przedstawiona przez Pana Pawła Dzierżaka. Firma Camp Leaders Poland sp. z o.o.
11.50-12.45 dyskusja, sesja pytań i odpowiedzi

Paneliści:

Stokrotka – Nowoczesna sieć handlowa

Stokrotka to nowoczesna sieć handlowa z bogatymi tradycjami polskiego handlu detalicznego. Nasze korzenie są na Lubelszczyźnie. W regionie lubelskim jesteśmy wiodącym pracodawcą. Od 28 lat tworzymy autentyczną, pewną i stabilną firmę.

Dziś Stokrotki zlokalizowane są w całej Polsce, a my należymy do prężnie rozwijającej się Grupy Maxima. Tym, co się dynamicznie zmienia jest także liczba sklepów należących do naszej sieci, których otwieramy ponad 100 rocznie.

Bliskość lokalizacji, szybkość zakupów oraz ich wygoda to nasze wyjątkowe, choć nie jedyne atuty. Oferujemy klientom bogaty asortyment, w którym w szczególny nacisk kładziemy na produkty świeże, produkty od lokalnych dostawców, a także produkty marki własnej.

Monika Rarak – Menadżer Łańcucha Dostaw z 10 letnim doświadczeniem. Od lat współtworzę nowoczesne podejście do zapewnienia najlepszego poziomu dostępności towarów i zapasu w całym łańcuchu dostaw firmy Stokrotka. Biorę udział w opracowaniu strategii firmy w zakresie procesów łańcucha dostaw. Nadzoruje realizację zamówień oraz kontroluje poziom strat towarowych. Zajmuje się optymalizacją, automatyzacją procesów oraz wdrażaniem nowych projektów o strategicznym znaczeniu dla firmy.

Katarzyna Krupa

Menadżer Logistyki w sieci sklepów Stokrotka, od ponad 10 lat związana z obszarem logistyki. Jestem odpowiedzialna za optymalizację procesów operacyjnych logistyki, wyposażenie i otwarcia nowych magazynów. Tworzę sieć firm współpracujących i negocjuję umowy z kontrahentami. Dbam o wdrażanie najlepszych praktyk w obszarze magazynów. Wspólnie z zespołem specjalistów zarządzam flotą wózków widłowych i monitoruje koszty logistyczne.

Małgorzata Martyniuk-Wąsik

Specjalista ds. Rekrutacji w firmie Stokrotka. Absolwentka Biotechnologii na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Swoją wiedzę z zakresu HR poszerzałam na wielu szkoleniach oraz studiach podyplomowych z zakresu m.in. Prawa Pracy na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Od kilku lat jestem związana z branżą HR. Koordynatorka wielu projektów R&D współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. W swojej pracy zawodowej koncentruję się na badaniu potencjału kandydatów, analizie efektywności procesów oraz automatyzacji działań rekrutacyjnych.

Firma Bury Sp zo.o.

Agnieszka Nobis – Dyrektor ds. Personalnych oraz Łukasz Raczek – Dyrektor ds. spedycji

Działalność firmy podzielona jest na trzy dywizje:

1. BURY.trade największa dywizja firmy odpowiedzialna za handel owocami i warzywami. Obecnie posiada w swojej strukturze:
    – 2 oddziały: w Lublinie i Krakowie oraz
    – 4  przedstawicielstwa na giełdach towarowych: w Lublinie, Krakowie, Warszawie i Rzeszowie.
  2. BURY.transport ponad 100 nowoczesnych zestawów chłodniczych, składająca się z ciągników marki MAN oraz naczep Schmitz i Krone o ładowności do 22500kg, 6 chłodni z podwójną podłogą czyli tzw. doubledeckerów mogących przewozić nietypowe, delikatne ładunki oraz 9 chłodni tzw. „hakówek”przeznaczonych do przewozu świeżego mięsa w postaci półtuszy.
  3. BURY.serwis autoryzowany serwis pojazdów ciężarowych MAN i agregatów chłodniczych Carrier, świadczący pełen zakres usług serwisowych. Nasze serwisy zlokalizowane są na terenie Lublina i Radomia. (Źródło: https://www.bury.pl/firma/)

Camp Leaders Poland sp. z o.o.

Paweł Dierżak Country Director Camp Leaders Poland sp. z o.o.

Spotkanie będzie dotyczyło możliwości studenckich wyjazdów wakacyjnych do Stanów Zjednoczonych. Przedstawiciel Firmy Camp Leaders opowie o warunkach formalnych udziału w programie, procesie rejestracji, wypełniania aplikacji, procedurze wizowej, podróżowaniu po Stanach Zjednoczonych po ukończeniu kontraktu. Zostaną przedstawione główne założenia Programu Wymiany Kulturowej ze Stanami Zjednoczonymi, uczestnicy będą mogli zapoznać się z relacjami uczestniczek programu.

Panele z pracodawcami organizowane są cyklicznie przez Biuro Karier w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie”, zgodnie z wnioskiem nr POWR.03.05.00-00-Z232/17 w ramach: Osi Priorytetowej III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działania 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER)