Wykład otwarty online Bartosza Wójcickiego, Dyrektora Biura Usług Antyfraudowych BIK pt.: „Nadużycia w bankowości „od zaplecza”. Skąd się biorą i jak się bronić?”.

Wykład otwarty

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim wykładzie otwartym online Bartosza Wójcickiego, Dyrektora Biura Usług Antyfraudowych BIK pt.: „Nadużycia w bankowości „od zaplecza”. Skąd się biorą i jak się bronić?”.

Wykład online odbędzie się 10 maja 2023 r. o godz. 11:30 na platformie ClickMeeting.

Aby zarejestrować się na wykład, należy kliknąć w poniższy link – wpisać imię, nazwisko, nazwę uczelni, liczbę studentów na wykładzie (w przypadku, gdy wykład jest transmitowany w sali) oraz adres e-mail:

www.nzb.pl/wykład-BIK

Każdy uczestnik wykładu (zarejestrowany indywidualnie) otrzyma po wykładzie maila z podziękowaniem wraz z linkiem do certyfikatu uczestnictwa. Po zarejestrowaniu się otrzymacie Państwo wiadomość e-mail, zawierającą link do wykładu online.