Szkolenie: „Rolnictwo ekologiczne” Zapraszamy do współpracy: trenerów/ wykładowców/ pracowników instytutów badawczych

Szanowni Państwo!

W związku z rozpoczęciem realizacji projektu szkoleń dla ARiMR z zakresu rolnictwa ekologicznego, poszukujemy do współpracy wykładowców akademickich z zakresu nauk rolniczych jako wykładowców na takowe szkolenia.

Projekt „Rolnictwo ekologiczne” skierowany jest dla rolników (ich domowników, współmałżonków, pracowników), którzy chcą założyć gospodarstwo ekologiczne (lub przekwalifikować konwencjonalne na ekologiczne).

szkolenia są 2-dniowe (pierwszy dzień to teoria, drugi wizyta studyjna w dwóch gospodarstwach ekologicznych – ramowy program zamieszczony jest w ofercie, my zapewniamy prezentację i broszurę trenerowi), z obiadem, przerwami kawowymi, materiałami;

• odbywać się będą w miesiącach: marcu, kwietniu – terminy oczywiście będziemy ustalać każdorazowo z trenerem po zebraniu grupy;
  • na terenie 7 województw: pomorskie, lubelskie, kujawsko-pomorskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie, podkarpackie – w grupach do 30 osób, grup planujemy 28 (jedna grupa=dwa dni szkolenia); Dla każdego szkolenia potrzebujemy 2 osób (można sobie dobrać partnera).

W załączeniu dodatkowe informacje: