Dr hab. Marzena Brodowska, profesor uczelni oraz kierownik Katedry Chemii Rolnej i Środowiskowej (Wydział Agrobioinżynierii) będzie promotorem doktoranta, który opracuje pracę doktorską pn. Opracowanie technologii produkcji ozimych form pszenicy i rzepaku z wykorzystaniem innowacyjnych nawozów wzbogaconych mikrobiologicznie.

W siódmej edycji konkursu Ministerstwa Edukacji i Nauki Doktorat Wdrożeniowy, wniosek złożony przez dr hab. Marzenę Brodowską, profesor uczelni otrzymał rekomendację finansowania.

Całkowita kwota dofinansowania w tym projekcie wyniesie 309 522,32 zł. Przedsiębiorstwem współpracującym i zatrudniającym doktoranta będzie Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli.

Doktorant/ka zasili grono 17 osób realizujących aktualnie badania w ramach programu „Doktorat Wdrożeniowy” na naszym Uniwersytecie.

Serdecznie gratulujemy!

Wszystkich zainteresowanych – zarówno promotorów, jak i osoby chcące ubiegać się o przyjęcie Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie w ramach programu Doktorat Wdrożeniowy – zapraszamy do kontaktu:

Mgr inż. Katarzyna Dziki-Michalska
Dział Nauki