Zapraszamy studentów kierunku turystyka i rekreacja do udziału w projekcie edukacyjnym:

PROJEKT SONP/SP/514142/2021: WIOSENNA AKADEMIA ZARZĄDZANIA W TURYSTYCE

Do udziału w projekcie zapraszamy studentów turystyki i rekreacji z uczelni w całej Polsce.

Uczestnicy w ciągu 12 tygodni (marzec-czerwiec 2022) wezmą udział on-line w: grze edukacyjnej – wcielą się w przedsiębiorców w Branżowej Symulacji Biznesowej „Biuro Podróży” i poprowadzą swoją wirtualną firmę (https://www.youtube.com/watch?v=fCgEn4DNp1g), cyklu praktycznych warsztatów i cyklu wykładów „Współczesne metody zarządzania w teorii i praktyce”.

Certyfikaty dla wszystkich uczestników.

Nagrody dla najaktywniejszych Uczestników i najlepszych przedsiębiorców w Symulacji.

Zajęcia poprowadzą pracownicy naukowi i praktycy.

Rekrutacja uczestników do projektu potrwa do 27 lutego 2022 r. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje dotyczące projektu, formularz zgłoszeniowy oraz regulamin rekrutacji znajdują się na stronie projektu
Zachęcamy także do odwiedzania fanpage'a FB Projeku!