Invitation to the cycle of lectures within the „Open Seminar”

Wydział Agrobioinżynierii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie serdecznie zaprasza studentów, doktorantów oraz pracowników na otwarte seminarium „Open Seminar” prowadzone w języku angielskim, w ramach którego wygłoszony zostanie cykl wykładów popularnonaukowych.

Wykłady prowadzone w ramach „Open Seminar” będą się odbywać się zgodnie z harmonogramem podanym poniżej. Serdecznie zapraszamy!

Assoc. Prof. Dr. Orhan CENGIZ

Çukurova University,  Pozantı Vocational School, Department of Accounting and Taxation

Temat wykładu: Turkish Economy and Comparison of Regional Development between Turkey and Poland

Termin i miejsce wykładu: wtorek 23.05.2023, godz. 9.45 w sali nr 55, Dobrzańskiego 37 (Katedra Ekonomii i Agrobiznesu)