Finał – XX Lubelskiego Festiwalu Nauki na Wydziale Agrobioinżynierii

Szanowni Państwo,

z wielką radością pragnę podsumować XX Lubelski Festiwal Nauki, który w dniach 14-20 września 2024 odbył się na naszym Wydziale Agrobioinżynierii.

W ramach tegorocznego LFN zrealizowaliśmy 50 projektów promujących naukę, obejmujących warsztaty, ćwiczenia, wykłady i pokazy. Łącznie, w 90 edycjach, nasze wydarzenia zgromadziły 1146 zarejestrowanych uczestników – wśród nich były grupy przedszkolne i szkolne, rodziny z dziećmi, młodzież oraz dorośli.

Ten sukces nie byłby możliwy bez zaangażowania 139 osób – pracowników, doktorantów i studentów naszego Wydziału.

Pragnę serdecznie podziękować każdemu z Państwa za wkład w organizację i przeprowadzenie zgłoszonych projektów.

To dzięki Państwa energii, pasji, profesjonalizmowi i ciężkiej pracy mogliśmy przyczynić się do stworzenia niezapomnianych doświadczeń dla naszych gości i w tak piękny sposób promować naukę, a tym samym – inspirować kolejne pokolenia.

Koordynator LFN na WA
Anna Mazurek-Kusiak