Niezmiernie miło nam poinformować, że dr Małgorzata Sierocka z Katedry Biochemii i Chemii Żywności (Wydział Nauk o Żywności i Biotechnologii) oraz mgr inż. Natalia Korcz z Zakładu Przyrodniczych Podstaw Leśnictwa (Wydział Agrobioinżynierii) znalazły się na podium wojewódzkiego finału Plebiscytu Edukacyjnego 2021 “Nauczyciel na medal” w kategorii “Nauczyciel Akademicki”.

Głosujący w plebiscycie docenili u nominowanych umiejętność pełnego pasji i zaangażowania w przekazywanie wiedzy, wysoką kulturę osobistą i przyjazne podejście do studentów.

Dzięki wysokiej liczbie głosów oddanych na przedstawicielki Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie dr Małgorzata Sierocka zajęła I miejsce, a mgr inż. Natalia Korcz uplasowała się na miejscu III.

Serdecznie gratulujemy!

Wyniki plebiscytu na stronie Kuriera Lubelskiego