Biuro Karier zaprasza na spotkanie z Firmą Deeplai P.S.A.

Biuro Karier

Drogie Studentki/Drodzy Studenci!

Zapraszamy Was serdecznie na kolejne spotkanie z pracodawcami.

Tym razem będziemy gościć przedstawicieli Firmy:

Deeplai logo

Specjaliści opowiedzą o historii firmy, jej strukturze, produkcji i możliwościach zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie.

Spotkanie będzie okazją do przedstawienia informacji o branży, zasadach rekrutacji do firmy, doświadczeniu zawodowym, kwalifikacjach i kompetencjach niezbędnych do pracy w danej branży oraz możliwościach rozwoju w firmie DeeplaiP S.A.

Informacje o Firmie:

W Deeplai opracowaliśmy innowacyjny system TimberID – to rozwiązanie SaaS wraz z własnym sposobem znakowania drewna, które umożliwia generowanie unikalnego kodu dla każdej kłody drewna bezpośrednio w miejscu wycinki. Kod ten jest tworzony na podstawie precyzyjnych danych satelitarnych, takich jak geolokalizacja, data i czas. Drewno znakujemy używając do tego dedykowanych narzędzi. Korzystając z naszej aplikacji, tworzymy bazę danych i odczytujemy informacje zaszyfrowane w kodzie. Intuicyjna platforma SaaS umożliwia przechowywanie i przetwarzanie zgromadzonych danych. Dzięki aplikacji mamy również możliwość śledzenia łańcucha dostaw.

Dcode – nasz unikalny kod, nie wymaga użycia materiałów eksploatacyjnych i opiera się na metodzie znakowania kłód drewna znanej od wieków tj. wtłaczaniu oznaczeń bezpośrednio w strukturę drewna.

System TimberID w pełni obsługuje wymogi ustawy EUDR (EU Deforestation Regulation). Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę www.deeplai.comotwiera się w nowej karcie.

Zapraszamy na naszą prelekcję, gdzie podzielimy się szczegółami całego systemu TimberID i dowiesz się więcej o naszym rozwiązaniu.”

data:  09 kwiecień – wtorek

godzina: 10.30 – 12.00