Bezpłatne certyfikowane szkolenie MS Office dla studentów.

Studentci i Studentki ostatnich 4 semestrów studiów pierwszego i drugiego stopnia (stacjonarnych i zaocznych)!

Zapraszamy na BEZPŁATNE CERTYFIKOWANE SZKOLENIE MS OFFICE, które obejmuje cztery moduły: Word, Excel, PowerPoint, Access.

Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób, które pragną udoskonalić swoje umiejętności z obsługi biurowego pakietu Microsoft Office, niezbędnego i niezastąpionego narzędzia w Twojej przyszłej jak i obecnej pracy. Każdy pracodawca wymaga takich kompetencji. Zajęcia kończą się zewnętrznymi, certyfikowanymi egzaminami z każdego modułu (bezpłatnie).

Forma szkolenia?
ćwiczenia praktyczne (wykonawca udostępnia materiały szkoleniowe/podręcznik).

Jak długo?
40 godzin dydaktycznych (5 dni szkoleniowych x 8 godzin dydaktycznych – w tym obiad, przerwa kawowa lub 10 dni x 4 godziny dydaktyczne – w tym przerwa kawowa, harmonogramy zostaną dostosowane do preferencji Uczestników/Uczestniczek).

Gdzie?
Firma „ZETO” – Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej, ul. Diamentowa 2, 20-447 Lublin.

Uwaga! Liczy się kolejność zgłoszeń.

Osoby zainteresowane szkoleniem zapraszamy do kontaktu z Biurem Projektów i Funduszy Działu Nauki:
Aleksandra Jezierska,
tel. 81 445 66 78 (pok. 473, III piętro Rektorat)

Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w projekcie

Deklaracja uczestnictwa Kandydata