Ankieta – “Postawy młodych konsumentów wobec zjawiska marnotrawienia żywności i foodsharingu”

Szanowni Państwo,

Studentki i Studenci Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

Zapraszam Państwa do wzięcia udziału w badaniu naukowym, którego celem jest rozpoznanie postaw młodych konsumentów wobec dwóch bardzo ważnych zjawisk społecznych, jakimi są marnotrawienie żywności oraz dzielenie się żywnością, określane mianem „foodsharing”.

Mam nadzieję, iż zechcą Państwo mi pomóc i podzielić się swoimi opiniami na ten temat. To właśnie dzięki takim wspólnym inicjatywom, my naukowcy, możemy poszerzać swoją wiedzę, by następnie przekazywać ją Państwu podczas wykładów lub seminariów dyplomowych.

Badanie jest dobrowolne i anonimowe i nie zabierze Państwu więcej czasu niż 6-7 minut. Uprzejmie proszę o otwarcie linku z załączonym kwestionariuszem.

Z góry dziękuję za Państwa udział w badaniu

Dr hab. Eugenia Czernyszewicz prof. uczelni

Katedra Zarządzania i Marketingu