Dziekan Wydziału Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki
na stanowisko adiunkta badawczo-dydaktycznego
w Instytucie Biologicznych Podstaw Produkcji Zwierzęcej

Wymagania stawiane Kandydatom:

• stopień naukowy doktora w dziedzinie nauk rolniczych, w dyscyplinie zootechnika i rybactwo (ówcześnie zootechnika),
  • dyplom magistra zootechniki/behawiorystyki zwierząt lub nauk pokrewnych,
  • dorobek publikacyjny z zakresu pszczelarstwa opublikowany w czasopismach z listy JCR – udokumentowany spisem publikacji,
  • uczestnictwo w pracach zespołów badawczych realizujących projekty finansowane w drodze konkursów krajowych,
  • potwierdzone kwalifikacje zawodowe w zakresie organizacji i nadzorowania produkcji pszczelarskiej,
  • doświadczenie w gospodarce pasiecznej, w warunkach pasieki dydaktyczno-doświadczalnej,
  • dodatkowe kwalifikacje uprawniające do prowadzenia wybranej formy animaloterapii (apiterapii, hipoterapii, felinoterapii itp.),
  • potwierdzone zaangażowanie w działaniach/wydarzeniach zmierzających do upowszechniania nauki oraz współpraca z otoczeniem społeczno-gospodarczym,
  • umiejętność pracy w interdyscyplinarnym zespole badawczym,
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych,
  • udokumentowana znajomość języka obcego co najmniej na poziomie B2.

Wykaz dokumentów:

• podanie o zatrudnienie skierowane do JM Rektora, życiorys, kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (formularz do pobrania ze strony internetowej Uczelni),
  • dyplomy potwierdzające posiadane wykształcenie,
  • wykaz dorobku naukowego,
  • inne dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje,
  • oświadczenie o spełnieniu wymagań określonych w art. 113 ustawy z dnia 20 lipca 2018 Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. 2018, poz. 1668) (formularz do pobrania ze strony internetowej Uczelni)
  • oświadczenie, że Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie będzie podstawowym miejscem pracy w przypadku wygrania konkursu (formularz do pobrania ze strony internetowej Uczelni)
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych,
  • zaświadczenie o posiadanym doświadczeniu w pracy dydaktycznej,
  • w przypadku cudzoziemców: Certyfikat Znajomości Języka Polskiego wydany przez Państwową Komisję Poświadczenia Znajomości Języka Polskiego Jako Obcego.

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie zastrzega sobie prawo unieważnienia konkursu przez Rektora bez podawania przyczyn.

Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu równoznaczne jest z odrzuceniem jego ofert.

Komplet dokumentów należy dostarczyć również w formie elektronicznej.

Dokumenty wydane w języku obcym winny być przetłumaczone na język polski. Kopie dokumentów powinny być poświadczone notarialnie lub złożone bezpośrednio w UP w Lublinie z oryginałem do wglądu.

Dokumenty należy składać w terminie do dnia 07.03.2023 r. w Dziekanacie Wydziału Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, pok. 352, ul. Akademicka 13, 20-950 Lublin (tel. 81 445 66 11).

Dziekan
Prof. dr hab. Brygida Ślaska