Zaproszenie do udziału w szkoleniu South China Agricultural University

Południowochiński Uniwersytet Rolniczy (South China Agricultural University) organizuje szkolenie on-line pt.: Seminar on Agriculture Cooperation and Innovation for Poland, które odbędzie się za pośrednictwem platformy ZOOM Cloud Meeting w dniach 16-29 listopada 2022 r. Szkolenie sponsorowane jest przez Ministerstwo Handlu Chińskiej Republiki Ludowej i jest dedykowane współpracy z Polską. Kurs będzie pokrywał szeroką gamę tematów związanych z polsko-chińską współpracą w dziedzinie rolnictwa, w tym m.in. technologie upraw i transgraniczny handel elektroniczny produktami spożywczymi. Profil wydarzenia oraz program kursu znajdą Państwo poniżej.

W wydarzeniu mogą wziąć udział przedstawiciele polskiej administracji rządowej, nauki, biznesu i innych podmiotów szeroko powiązanych z produkcją rolno-spożywczą i handlem. Udział w szkoleniu jest bezpłatny, a uczestnicy otrzymają zaświadczenie wydane przez chińskie Ministerstwo Handlu. Kandydaci zainteresowani uczestnictwem w wydarzeniu proszeni są o wypełnienie załączonego formularza aplikacyjnego i przesłanie go wraz z życiorysem na adres . Termin nadsyłania aplikacji mija 20 października.

Profil wydarzenia

Program wydarzenia