„Wademekum patentowania” — część trzecia i czwarta

Zapraszamy na trzecie i czwarte spotkanie z cyklu ,,WADEMEKUM PATENTOWANIA” realizowane przez Związek Uczelni Lubelskich.

WADEMEKUM PATENTOWANIA CZĘŚĆ 3 będzie poświęcona tematyce medycznej i farmakologicznej.

Spotkanie odbędzie się 21 maja 2024 (wtorek) o godzinie 10.00 w Collegium Novum Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (parter, Al. Racławickie 1)

WADEMEKUM PATENTOWANIA CZĘŚĆ 4 będzie poświęcone tematyce patentowania w sferze przyrodniczej, ochrony środowiska oraz wyżywienia.

Spotkanie odbędzie się 23 maja 2024 (czwartek) o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej Agro II  Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (parter, ul. Akademicka 15).

Szkolenie jest nieodpłatne i zapraszamy na nie wszystkich studentów, doktorantów i pracowników uczelni zrzeszonych w Związku Uczelni Lubelskich (Politechnika Lubelska, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, Uniwersytet Medyczny w Lublinie, Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II).

Zapisy część 3 - formularz
Zapisy część 4 - formularz