Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie na Lubelskim                      i Podkarpackim Salonie Maturzystów Perspektywy 2021 ONLINE

16 września 2021 Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie uczestniczył w Lubelskim i Podkarpackim Salonie Maturzystów – Perspektywy 2021 ONLINE. Uczniowie, nauczyciele, a także rodzice mieli szansę zapoznać się z ofertą dydaktyczną oferowaną przez wiele szkół wyższych na specjalnie przygotowanych wirtualnych stoiskach.

Pani Prorektor ds. Studenckich i Dydaktyki dr hab. Urszula Kosior – Korzecka, prof. Uczelni skierowała słowa do przyszłych maturzystów, aby zachęcić ich do studiowania w Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, a także życzyła im powodzenia na przyszłych egzaminach.

Biuro Rekrutacji i Promocji Kształcenia przygotowało program oraz wirtualne stoisko. Ponadto, została zorganizowana transmisja na żywo, w której uczestniczyli pracownicy Biura, a także zaproszeni goście: wiceprzewodniczący Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego, student weterynarii – Bartłomiej Szymczak, przedstawiciel Zespołu Pieśni i Tańca ,,Jawor” – Tomasz Chmurski oraz specjalista ds. osób niepełnosprawnych –  mgr inż. Magdalena Łukasik. Podczas transmisji gościły także przedstawicielki AZS UP Lublin oraz chóru akademickiego.

Pracownicy Biura Rekrutacji i Promocji Kształcenia przedstawili prezentację na temat Uczelni, i wyjaśniali zasady rekrutacji na studia. Od godziny 9 do 15 udzielali również odpowiedzi na pytania na czacie zadawane przez uczestników wydarzenia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność!