Otwarte wrześniowe szkolenia Web of Science

Skorzystaj z wyjątkowych bezpłatnych wskazówek od naszych ekspertów, aby przejść przez każdy etap swojej podróży badawczej.

 

WTOREK, 28 WRZEŚNIA, 2021 11:00 -12.00 CET

 

Otwarty dostęp (Open access) a finansowanie badań.

Fundatorzy są aktywnie zaangażowani w promowanie otwartego dostępu i odzwierciedlają to w swoich programach finansowania. Dołącz do naszych ekspertów, aby dowiedzieć się, jak mierzyć zgodność swojej instytucji z wymaganiami fundatorów w zakresie otwartości nauki (Open Science).

Zarejestruj się

 

CZWARTEK 30 WRZEŚNIA, 2021 11:00 -12.00 CET

 

Rozpocznij rok akademicki z nowym Web of Science i innymi niezbędnymi narzędziami dla naukowców.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym naukowcem, czy doświadczonym badaczem, zestaw zintegrowanych narzędzi Web of Science z pewnością usprawni Twój pracę! Dowiedz się, jak najlepiej wykorzystać zupełnie nową platformę Web of Science i dobrze rozpocząć nowy rok akademicki.

Zarejestruj się

 

PIĄTEK, 24 WRZEŚNIA 2021, GODZ. 12:00-13:00 CET

 

Wizualizację w InCites B&A jak najlepiej przedstawić wyniki swoich analiz.

Gdy obraz wart jest tysiąc słów. Dowiedz się jak dobrać odpowiednie typy wizualizacji dostępnych w InCites by dobrze zobrazować wyniki swoich analiz.

Zarejestruj się

 

PONIEDZIAŁEK, 27 WRZEŚNIA 2021, GODZ. 11:00-12:00 CET

 

Odnajdywanie właściwych informacji poprzez skuteczne kwerendy w nowym Web of Science.

Dowiedz się jak budować kwerendy i sprawnie prowadzić wyszukiwania, skutecznie odnajdując istotne informacje na nowej ulepszonej platformie Web Science.

Zarejestruj się

 

Chcesz poszerzyć swoją perspektywę? Skorzystaj z naszych przygotowanych sesji na żądanie.

Obejrzyj nasze webinaria na żądanie.

Niezależnie od tego, czy ominęło Cię nasze poprzednie webinarium potrzebujesz odświeżyć swą wiedzę, czy też czujesz, że potrzebujesz dodatkowych informacji na temat konkretnych narzędzi i funkcji produktów, nasz szeroki wybór seminariów internetowych na żądanie może być doskonałym miejsce. Wybierz swój język, filtruj według interesującego Cię rozwiązania i oglądaj sesję w dowolnym miejscu i czasie.

Obejrzyj nasze webinaria na żądanie