Kolejny doktorat wdrożeniowy powstanie w UP w Lublinie

Informujemy, że w siódmej edycji konkursu Ministerstwa Edukacji i Nauki “Doktorat Wdrożeniowy”, wniosek złożony przez dr hab. Monikę Karaś otrzymał rekomendację finansowania.

godło i Flaga Polski

Dr hab. Monika Karaś, adiunkt z Katedry Biochemii i Chemii Żywności (Wydział Nauk o Żywności i Biotechnologii) będzie promotorem doktoranta, który opracuje pracę doktorską pn. Optymalizacja receptury nadzienia fortyfikowanego wytłokami z wybranych owoców do twardych cukierków / Opracowanie receptury nadzienia do twardych cukierków bazującego na wytłokach z wybranych owoców z uwzględnieniem potencjału prozdrowotnego oraz możliwości przechowalniczych.

Całkowita kwota dofinansowania w tym projekcie wyniesie 258 462.64 zł.

Przedsiębiorstwem współpracującym i zatrudniającym doktoranta będzie Zakład Produkcyjno-Handlowy ARGO Sp. z o.o z siedzibą w Łańcucie.
Doktorant/ka zasili grono 17 osób realizujących aktualnie badania w ramach programu „Doktorat Wdrożeniowy” w Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie.
Serdecznie gratulujemy!

Wszystkich zainteresowanych – zarówno promotorów, jak i osoby chcące ubiegać się o przyjęcie do Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie w ramach programu Doktorat Wdrożeniowy – zapraszamy do kontaktu: mgr inż. Katarzyna Dziki-Michalska, tel. 081 445 69 70, , Dział Nauki, Biuro Projektów i Funduszy oraz dr inż. Małgorzata Wysocka, tel. 081 445 66 80, , Szkoła Doktorska UP w Lublinie.