Katedra Hodowli  i Użytkowania Koni

W programie :

• 1 godzina lekcyjna jazdy konnej dziennie na dużych koniach i kucach
  • przejażdżki bryczką
  • nauka czyszczenia i siodłania koni, pogadanki nt. jeździectwa podstawowego i zaawansowanego (w zależności od zapotrzebowania)
  • konkursy, zabawy, foto-sesje z koniem w tle
  • przebywanie na łonie natury: korzystanie z parku z Dworkiem oraz terenów zielonych należących do Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie
  • obcowanie z innymi zwierzętami (alpaki, kozy, krowy)
  • konkursy z nagrodami
  • pasowanie na jeźdźca przy ognisku, możliwość zdobycia odznaki Polskiego Związku Jeździeckiego „jeżdżę konno”
  • wyjścia i wyjazdy tematyczne
  • wiele innych atrakcji

Możliwość zapisu na więcej niż jeden turnus.
Zaczynamy od 28 czerwca.

Turnusy:

I) 28.06-02.07
II) 5-9.07
III) 12-16.07
IV) 19-23.07
V) 26-30.07
VI) 2-6.08
VII)  9-13.08
VIII) 16-20.08
IX) 23-27.08

Wiek dzieci: dzieci w wieku szkolnym.

Umiejętności jeździeckie: nie ma takiego wymogu, nauka jazdy od podstaw lub doskonalenie umiejętności dla dzieci bardziej zaawansowanych (łącznie ze skokami przez przeszkody, przygotowanie od egzaminu na odznaki PZJ).

Koszt: 600 zł za tydzień (w cenę wliczony jest obiad i napoje)

Zgłoszenia będą przyjmowane od dnia 01.06.2020 na adres email: . O zakwalifikowaniu na wypoczynek będzie decydowała kolejność zgłoszeń wysłanych drogą mailową.

Tytułem maila należy wpisać „półkolonie Felin”, w treści maila proszę podać imię i nazwisko dziecka oraz nr turnusu.

Kolejne informacje będą podawane w mailach zwrotnych.

Zajęcia od poniedziałku do piątku, dzieci mogą przebywać od godziny 7.00 do 17.00.

Półkolonie będą odbywać się według wytycznych Ministerstwa Edukacji Narodowej z pełnym zachowaniem reżimu sanitarnego.