Dowiedz się więcej na temat konkursów w programie Horyzont Europa!

Biuro Projektów Międzynarodowych zachęca do udziału w nadchodzących wydarzeniach informacyjnych dot. programu Horyzont Europa organizowanych przez Komisję Europejską oraz Krajowy Punkt Kontaktowy:

 

– w dniach 17-18 maja Komisja Europejska organizuje dni informacyjne on-line dotyczące konkursów na projekty, które będą ogłoszone w ramach poszczególnych Misji programu Horyzont Europa. Więcej informacji na ten temat.

 

19 maja odbędzie się spotkanie brokerskie on-line, podczas którego będzie można znaleźć partnerów do konsorcjów projektowych. Rejestracja na to wydarzenie odbywa się poprzez stronę: https://eu-missions-brokerage-event.b2match.io/. Gorąco zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu!

 

– w dniach 23-30 maja Krajowy Punkt Kontaktowy organizuje cykl spotkań informacyjnych on-line na temat konkursów podejmowanych w ramach sześciu klastrów tematycznych w II. filarze programu Horyzont Europa (w tym Klaster 6: Żywność, biogospodarka, zasoby naturalne, rolnictwo i środowisko oraz Klaster 5: Klimat, energia, transport). Więcej informacji oraz rejestracja na spotkania dostępne są na stronie KPK.

 

W przypadku pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z Biurem Projektów Międzynarodowych ().