Sportowy rok Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego dobiegł końca. Podczas uroczystej Gali AZS podsumowującej rywalizację w sezonie 2025/2026, Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie zajął wysokie, 4. miejsce w klasyfikacji generalnej uczelni.

To zaszczytne miejsce jest rezultatem ciężkiej pracy, systematycznych treningów oraz ogromnego zaangażowania naszych studentów, którzy przez cały sezon reprezentowali barwy naszej Uczelni.
Szczególne wyróżnienie za swoje sportowe osiągnięcia i wkład w sukces Uniwersytetu otrzymali: Jan Adamus, Małgorzata Cebula, Karolina Kopera, Malwina Miler, Amelia Podpora oraz Jordan Stachowiak.
Na wynik zapracowała również znakomita kadra trenerska. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Bożena Bednarska, Agnieszka Błaszczak, Dariusz Boguszewski, Marzena Bracław, Wojciech Bracław, Adrian Domiński, Piotr Lorencowicz, Grzegorz Nieczypor i Rafał Ziemoląg.
Serdecznie dziękujemy im za pełen profesjonalizm, nieocenione wsparcie i motywację na każdym etapie sportowej rywalizacji.
Jeszcze raz gorąco gratulujemy wszystkim zawodniczkom, zawodnikom i trenerom. Dziękujemy za sportowe emocje i reprezentowanie Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.
ul. Akademicka 13, 20-950 Lublin
NIP 712 010 37 75
REGON 000001896
e-Doręczenia: AE:PL-92700-40162-VCRBJ-25
ePUAP: /UP-Lublin/SkrytkaESP