“Przeciwko boreliozie” – bezpłatne badania i konsultacje medyczne

Zaproszamy do skorzystania z bezpłatnych badań i konsultacji medycznych w ramach Programu Profilaktycznego "PRZECIWKO BORELIOZIE" w CM SANITAS w Lublinie.

Program skierowany jest do mieszkańców województwa lubelskiego w wieku 15 lat i więcej, osób aktywnych zawodowo – pracowników i ich członków rodzin.
 
Szczegółowe informacje na temat programu profilaktycznego znajdują się na stronie:  https://cmsanitas.pl/kontakt/aktualnosci/2020-03-23-przeciwko-boreliozie-sprawdz-czy-masz-1226
 
W celu wykonania badań laboratoryjnych w CM SANITAS zapraszamy do zgłoszenia się do Rejestracji (I piętro) w CM SANITAS w Lublinie:
–  od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 17:30,
–  w soboty w godz. 8:00 – 12:00.
 
Istnieje możliwość zorganizowania pobrania bezpłatnych badań laboratoryjnych w kierunku BORELIOZY wśród pracowników i ich członków rodzin w miejscu pracy.
W celu przeprowadzenia programu profilaktycznego "PRZECIWKO BORELIOZIE" możemy dostarczyć ankiety i materiały reklamowe dotyczące w/w programu profilaktycznego.
W przypadku zainteresowania przeprowadzeniem badań w Państwa siedzibie, prosimy o kontakt w celu rezerwacji terminu akcji profilaktycznej.
 
Karolina Buczkowska
Kierownik ds. Strategii i Rozwoju
tel: 697 001 192
tel: 081 528 75 97