Grudniowe webinaria Oxford University Press

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą webinariów w języku polskim organizowanych przez Oxford University Press.

Do udziału w webinarium konieczna jest rejestracja poprzez podane niżej linki.

Oxford Journals
3 Grudzien 2020/ Czwartek / 10:00 AM-11:00 AM GMT    ( 11:00 AM – 12:00 PM CET)
Przeglad czasopism naukowych Oxford University Press w dziedzinach: Arts and Humanities, Law, Medicine and Health, Science and Mathematics, Social Sciences.

Oxford Medicine Online
11 Grudzien 2020 / Piatek / 10am – 11am GMT    ( 11:00 AM – 12:00 PM CET )
Oxford Medicine Online to platforma obsługująca prestiżowe tytuły medyczne tworzone przez światowej sławy autorów. Dzięki ponad 1000 dostępnych książek, z których wiele zawiera narzędzia cyfrowe (np. filmy, testy) dodatkowo wzbogacających naukę i praktykę, nasza zawartość medyczna online stale rośnie. Demonstarcja uwzglednia zasoby dotyczace Coronavirus.

Very Short Introductions
11 Grudzien 2020  /Piatek / 12pm -13pm GMT    ( 1:00 PM – 2:00 PM CET )
Very Short Introductions zawieraja publikacje oferujace zwiezle wprowadzenia do roznorodnej tematyki, np. Consciousness, Climate, Privacy, Islamic Theory, Literary Theory.
Obejmuja pola tematyczne: Arts and Humanities, Law, Medicine and Health, Science and Mathematics, Social Sciences.

Wybrane Zrodla Referencyjne Oxford University Press
17 Grudzien 2020 / Czwartek / 10am – 11am GMT  ( 11:00 AM – 12:00 PM CET )
Przeglad zrodel referencycjnych z uwzglednieniem rodzaju tresci oraz potrzeb akademickich.