Informacja dotycząca funkcjonowania Biblioteki Głównej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

 
  Uprzejmie informuję, że od dnia 11 maja 2020 r. w Bibliotece Głównej UP w Lublinie zostaje wznowiona możliwość zamawiania i wypożyczania książek. 
 
Proces zamawiania realizowany będzie przez katalog komputerowy. Dodatkowo wprowadzona zostaje możliwość zdalnego zamawiania książek znajdujących się w Czytelni za pośrednictwem katalogu komputerowego. Wypożyczalnia będzie funkcjonowała od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 15:00. Zamówienia na książki złożone po godzinie 14 będą realizowane następnego dnia.
 
Czytelnia oraz Informatorium w dalszym ciągu pozostają wyłączone z bezpośredniego dostępu dla użytkowników. Informujemy, że nie będzie możliwości skorzystania z wrzutni oraz ze stanowisk komputerowych znajdujących się na terenie biblioteki. Zwrot książek możliwy tylko w Wypożyczalni.
 
Podniesiony zostaje limit wypożyczonych książek na konto Czytelnika do 20 egzemplarzy, jednocześnie zwiększona zostaje liczba samodzielnych prolongat do czterech.
 
Informujemy także, iż naliczanie opłat za przetrzymane egzemplarze zostało wstrzymane od dnia 12 marca do czasu wznowienia zajęć dydaktycznych w formie kształcenia stacjonarnego.
 
W przypadku problemów z prolongatą lub kontem Czytelnika, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z Wypożyczalnią:
tel.: 81 445-62-25, e-mail:
 
Przypominamy o obowiązku używania maseczek. 
 
Wszystkie informacje dotyczące funkcjonowania Biblioteki Głównej będą zamieszczane na bieżąco.