Naukowcy z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie nominowani do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2020

Z przyjemnością informujemy, że troje pracowników Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie zostało nominowanych do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2020 w kategorii „Naukowiec przyszłości”. 

W gronie nominowanych znaleźli się: dr hab. Urszula Złotek prof. uczelni, dr hab. Michał Świeca prof. uczelni z Wydziału Nauk o Żywności i Biotechnologii oraz dr inż. Maciej Combrzyński z Wydziału Inżynierii Produkcji. 

 

  

 

Laureatami Nagrody zostają Liderzy Inteligentnego Rozwoju w swoich dziedzinach. Statuetki trafiają do organizacji i osób, które wyznaczają trendy inteligentnego i zrównoważonego rozwoju, tym samym inicjując zmiany rynkowe. Nagradzane projekty już teraz lub w przyszłości mają szansę zrewolucjonizować gospodarkę i podnieść standard życia ludzi. 

 

Organizatorem wyróżnienia jest Centrum Inteligentnego Rozwoju, a Partnerem merytorycznym Nagrody Śląskie Centrum Etyki Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju przy Politechnice Śląskiej. Partnerem medialnym i współorganizatorem jest sekcja tematyczna „Rzecz o Innowacjach”.

 

Nominowanym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!