Bal Karnawałowy 2020

15 lutego 2020 r. we foyer Centrum Kongresowego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie odbył się Bal Karnawałowy, który nawiązywał do Jubileuszu 65-lecia Uniwersytetu.

 

 

[ GALERIA ZDJĘĆ ]

 

Organizatorem balu byli JM Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, prof. dr hab. Zygmunt Litwińczuk, Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz Koło Łowieckie "Żak" działające przy Uczelni.

 


 

W balu uczestniczyli pracownicy, studenci, absolwenci oraz przyjaciele Uczelni. Bawili się oni w rytm muzycznych hitów wykonywanych przez zespół Altess. W programie balu znalazły się także przyśpiewki w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Jawor oraz Koła Gospodyń Wiejskich „Na Roztoczu”. Dobrą atmosferę kulinarną tworzyły przysmaki kuchni regionalnej przygotowane przez Koło Gospodyń, potrawy z dziczyzny, potrawy stołu rybnego.

 

Z inicjatywy gospodarza balu JM Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie podczas balu odbyła się aukcja prac malarskich i mozaik Studenckiego Koła Naukowego Sztuki działającego pod kierunkiem dr sztuki Pauliny Hortyńskiej. Dochód z aukcji, a także prowadzona jednocześnie zbiórka darowizn do puszki przeznaczony zostanie na wsparcie działalności Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia — łącznie uzbierano kwotę 6310 zł.

 


 

 

Fot. Anna Kulesza