Dr Jerzy Ziętek z nominacją “Kuriera Lubelskiego”: Osobowość Roku 2019 – zaproszenie do głosowania

Miło nam poinformować, że dr Jerzy Ziętek z Katedry Epizootiologii i Klinika Chorób Zakaźnych Wydziału Medycyny Weterynaryjnej otrzymał nominację od Redaktor Naczelnej "Kuriera Lubelskiego" – Osobowość Roku 2019 w kategorii Działalność społeczna i charytatywna.

 

Głosami mieszkańców województwa lubelskiego, osobno w miastach i powiatach zostaną przyznane tytuły OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 w pięciu kategoriach: Kultura, Nauka, Działalność społeczna i charytatywna, Biznes oraz Polityka, samorządność i społeczność lokalna.

 

W kategoriach Kultura, Działalność społeczna i charytatywna, Biznes oraz Polityka, samorządność i społeczność lokalna nagrody zostaną najpierw przyznane osobno w Lublinie, Białej Podlaskiej, Chełmie i Zamościu oraz w każdym powiecie województwa lubelskiego. Laureaci nie tylko zdobędą tytuły Osobowość Roku 2019 w mieście lub powiecie, lecz także, zachowując zdobyte głosy, awansują do wojewódzkiego finału akcji, w którym zostaną przyznane tytuły Osobowość Roku Lubelszczyzny 2019.

 

Zwycięzcy z każdego regionu wezmą udział w ogólnopolskim finale, w którym powalczą o tytuły Osobowość Roku Polski 2019 w każdej kategorii. Awansując do finału laureaci zachowają oczywiście głosy zdobyte od początku plebiscytu.

 

Głosowanie w miastach i powiatach w pierwszym etapie plebiscytu rozpoczęło się we wtorek, 7 stycznia i będzie trwało do 11 lutego 2020 r. do godz. 21:30. Zwycięzcy awansują do wojewódzkiego finału, który rozpocznie się 14 lutego i potrwa do 26 lutego. Dwa dni później 28 lutego rozpocznie się ogólnopolskich finał. Jego zwycięzców poznamy 11 marca.

 

Głosy można oddawać pod tym adresem lub wysyłając SMS o treści LDS.15 pod numer 72355.

 

Serdecznie zapraszamy do głosowania!