Prof. Katarzyna Ognik z nominacją “Kuriera Lubelskiego”: Osobowość Roku 2019 – zaproszenie do głosowania

Miło nam poinformować, że prof. dr hab. Katarzyna Ognik z Katedry Biochemii i Toksykologii Wydziału Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki otrzymała nominację od Redaktor Naczelnej "Kuriera Lubelskiego" – Osobowość Roku 2019 w kategorii Nauka.

 

Głosami mieszkańców województwa lubelskiego, osobno w miastach i powiatach zostaną przyznane tytuły OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 w pięciu kategoriach: Kultura, Nauka, Działalność społeczna i charytatywna, Biznes oraz Polityka, samorządność i społeczność lokalna. W kategorii Nauka głosowanie będzie prowadzone w jednym etapie w skali całego województwa.

 

Laureaci z naszego województwa będą mieli szansę na zdobycie wyróżnień w skali całej Polski. W tym roku plebiscyt jest prowadzony jednocześnie we wszystkich województwach w kraju. Zwycięzcy z każdego regionu wezmą udział w ogólnopolskim finale, w którym powalczą o tytuły Osobowość Roku Polski 2019 w każdej kategorii. Awansując do finału laureaci zachowają oczywiście głosy zdobyte od początku plebiscytu.

 

Głosowanie w miastach i powiatach w pierwszym etapie plebiscytu rozpoczęło się we wtorek, 7 stycznia i będzie trwało do 11 lutego 2020 r. do godz. 21:30. Zwycięzcy awansują do wojewódzkiego finału, który rozpocznie się 14 lutego i potrwa do 26 lutego. Dwa dni później 28 lutego rozpocznie się ogólnopolskich finał. Jego zwycięzców poznamy 11 marca.

 

Głosy oddawać można pod tym adresem.

 

 

Serdecznie zapraszamy do głosowania!