Zespół Pieśni i Tańca “Jawor” Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie w cyklu spotkań „Środa z Ambasadorem”

W dniu 2 października 2019 r. Zespół Pieśni i Tańca Jawor Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie wziął udział w cyklu spotkań „Środa z Ambasadorem”. Są to spotkania przypominające i promujące laureatów wyróżnionych honorowy tytułem „Ambasador Województwa Lubelskiego”.

W 20 dotychczasowych edycjach Województwo Lubelskie nagrodziło 61 „Ambasadorów” promujących pozytywny wizerunek naszego województwa w kraju i za granicą. Nasz Zespół otrzymał tą prestiżową nagrodę w 2003 roku.

Spotkania z Ambasadorami, organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, mają charakter otwartych konferencji prasowych, w których uczestniczą media z Lublina i regionu. Medialnym patronem i partnerem całego cyklu „Środa z Ambasadorem” jest TVP 3 Lublin.

> "Poranek między Wisłą i Bugiem" <

Rano mieliśmy okazję gościć w porannym programie TVP Lublin „Między Wisłą i Bugiem”, a w samo południe gościliśmy w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego gdzie gospodarzem spotkania był Sebastian Trojak – członek Zarządu Województwa Lubelskiego. Zespół reprezentował Zbigniew Romanowicz – kierownik zespołu, Krzysztof Kramek – kierownik muzyczny oraz Krzysztof Stankiewicz – dziennikarz oraz Członek Zarządu Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Pieśni i Tańca Jawor Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie a także grupa młodzieży tańczącej, śpiewającej oraz muzykującej z naszego Zespołu.

> Relacja portalu "Lubelskie" na Facebooku <

 

> Relacja TVP3 LUBLIN <

 

>Relacja w "Kurierze Lubelskim"<